Kiskunfélegyházi Vízilabda Sport Egyesület honlapja
Menü
Mini-chat
Látogatók
Belépés
Statisztika

Online összesen: 1
Vendégek: 1
Felhasználók: 0
Nyitólap » 2012 » Január » 18 » A vízilabdázók pályázata is nyert - 2011. december 9. (Gubu Zoltán)
10:34
A vízilabdázók pályázata is nyert - 2011. december 9. (Gubu Zoltán)

A kosárlabdázók mellett a Kiskunfélegyházi Vízilabda Egyesület pályázatát is elfogadta a sportszövetségük, így ők is igénybe vehetik a vállalkozók társasági adóját. A klub a sportiskola keretein belül, valamint külön is jogosult a támogatások összegyűjtésére.

A látványsportágak közé tartozó vízilabda az új sporttörvény lehetőségeit kihasználva gyűjtheti össze működési költségeinek jelentős részét a társasági adóból. A klubnak szeptember 15-éig kellett szakszövetsége felé benyújtania pályázatát, amit sikeresen bíráltak el. Görög Imre, a Kiskunfélegyházi Vízilabda Egyesület vezetője elmondta, több céggel folytat tárgyalást a támogatások megszerzéséért. A dinamikusan fejlődő klub a korábbi egyhez képest már három bajnokságban képviseli a várost. A felnőtt OB II-es ligában a tizenhárom és tizenhét évesek játszanak, emellett az Országos Budapest Bajnokságban is szerepelnek. A sportiskolával karöltve a 2000-es korosztály a hamarosan induló Vidék Bajnokságban vesz részt, melybe szlovák, szerb és román csapatok, összesen 18 egyesület nevezett. Anyagiakban ugyan nem dúskálnak a félegyháziak és az edzéslehetőségeik is szűkösek, ennek ellenére a klubvezető bizakodó a jövőt nézve. Véleménye szerint a társasági adó segítségével hamarosan a körülményeken is tudnak javítani, a csapat ugyanis a hazai bajnokikat csupán a fővárosban tudja lejátszani. A klub igazolt játékosainak egy része, a strand fedett uszodájának a telítettsége miatt a Constantinumban készül. Görög Imre elmondta, a sportiskola keretein belül 18 tagjuk van, akik az anyaegyesületen belül, valamint a sportiskolában is versenyezhetnek.


Video: http://felegyhazitv.hu/?q=kiskun-kronika-20111209    a riport a 12. percnél kezdődik :D

Megtekintések száma: 280 | Hozzáadta: Imi | Helyezés: 0.0/0
Összes hozzászólás: 0
Név *:
Email *:
Kód *:
Naptár
«  Január 2012  »
HKSzeCsPSzoV
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Translator
Fontos linkek
Magyar Vízilabda Szövetség honlapja
Budapesti Vízilabda Szövetség honlapja
Vízipóló.hu
Honvéd Pesterzsébet'99 vízilabda oldala
Honvéd Pesterzsébet VKSE oldala
A honlap létezése
Támogatóink
Félegyházi Szuperinfo
Félegyházi Közlöny
Címke-felhő
Mentett bejegyzések
Barátaink
Ingyenes online játékok
Juillet oldala: fejlesztők,feladatlapok színezők, minden ami egy gyerek tanulásához kell
Juillet kreatív oldala: dekorációk minden évszakra
Izgő-mozgó Kölyökklub honlapja
Darvas József Általános Iskola honlapja
Körkérdésünk
Értékeld honlapomat
Összes válasz: 25
Keresés
Copyright MyCorp © 2019