Nyitólap » 2011 » December » 4 » A Honvéd játékosaival készültek a félegyházi vízilabdások - 2011. augusztus 8. (Gubu Zoltán)

Vízilabdatábort tartottak Félegyházán. Az egyhetes felkészítő foglalkozáson a félegyházi tanoncok mellett a Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub női játékosai is részt vettek. Az összetartás ideje alatt napi öt edzést vezényeltek a csapatoknak. Pénteken a tábor utolsó napján az itt készülő Honvéd csapata zárásként a Szentes gárdájával csapott össze.

A vízilabdáé volt a főszerep az elmúlt héten a félegyházi strandon. A felkészítő tábort idén immár harmadik alkalommal szervezték meg, melyen ezúttal a félegyházi vízilabda egyesület játékosai mellett a Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub női tagjai is részt vettek.

Az együttműködés jegyében a csapatok naponta két szárazföldi és három vízi edzésen vettek részt. Az erőnléti medicinlabdás és gumiszalagos gyakorlatok mellett természetesen a vízilabda sem maradt el.

A Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub női játékosai a kedvező tapasztalatoknak köszönhetően jövőre várhatóan ismét visszatérnek Félegyházára. Várkonyi Gabi utánpótlásedző hozzátette, az edzőtábor kiváló felkészülést nyújtott csapatának a szeptemberben kezdődő országos utánpótlás bajnokságra.

Megtekintések száma: 229 | Hozzáadta: Imi | Tag-ek(kulcsszavak): edzés, Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub | Helyezés: 0.0/0
«  December 2011  »